TeknoMania Bilişim Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bir sürü!

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bir sürü! Empty
MesajKonu: Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bir sürü!   Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bir sürü! Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 3:35 pm

Yeni cep telefonu Modu, kılık değiştirdikçe işlev de değiştiriyor.

Severek kullandığımız USB flash disklerin mucidi İsrailli yönetici Dov Moran, yine akıl alıcı bir icatla karşımızda. Modu isimli cep telefonu, özel "ceket"leri sayesinde kılıktan kılığa girerken, onlarca işlev değiştiriyor

Modu, bir ekran ve dokunmatik klavyeden oluşan, normal bir cep telefonu pili boyutlarında bir cihaz. Kendisini "çekirdek telefon" olarak da tanımlayabiliriz. Tek başına hayli mütevazı görünüyor, ancak kendisine özel olarak tasarlanan dış kabuklar olan "ceket"leriyle Voltran'ı oluşturunca, binbir işe yarıyor. Fotoğraf odaklı bir cep telefonu, müzik dinleme odaklı bir cep telefonu ya da çocukların kullanımına uygun bir cep telefonuna dönüşebilen Modu, istenirse sadece iki sevgiliye ya da aile aramalarına özel, yaşlılar için kullanıcı dostu bir hal de alabiliyor.

Modu hakkındaki tüm detaylar, perşembe günü teknosohbet.tv'de!
https://teknomania.yetkin-forum.com

Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bir sürü!
1 sayfadaki 1 sayfası