TeknoMania Bilişim Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

IPhone Zil Sesi atama nasıl yapılır?

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

IPhone Zil Sesi atama nasıl yapılır? Empty
MesajKonu: IPhone Zil Sesi atama nasıl yapılır?   IPhone Zil Sesi atama nasıl yapılır? Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 3:39 pm

bu işlemin ne kadar basit yapıldıgını gördüğünüz zaman inanın çok şaşıracaksınız .

1.adım:
installeri açtık 2. sırada bulunan RECENT PACKAGES e girelim ve içerisinde yer alan SENDSONG programını install edelim

2.adım:

ana menüde bulunan sendsong u açalım telefonumuzda yüklü şarkı listesini açacaktır..

3.adım :

listede şarkıcı isimleri çıktı ve herhangi birine tıkladınız o şarkıcıya ait şarkılar gelir önünüze

4.adım :

o şarkı üzerine tıkladınız songactions die seçenekler çıkacaktır burada bulunan set ringtone ye tıkladıgınızda bu şarkı artık ringtone olarak kullanılabilir.

5.adım :

settings / sounds / ringtone kısmına girdiğinizde seçtiğiniz şarkı ringtone olrak eklenmiştir ve sonradan eklenenler CUSTOM olarak görünür istediğiniz ringtone işleminde güle güle kullanın

bunu yapmak sanırım takribi 2-3 dk nızı alacaktır güle güle kullanın apple ve itunesten ringtone almak için para ödemenize illada gerek yok ..

yok dersenizki ben kardeşim şarkının başını sevmiyorum ortasındaki bir kısmı kullanmak istiyorum bu sefer şarkı üzerinde edit yapmamız gerekecektir..

nasıl yapacagız bunu

http://rapidshare.com/files/79508258...tone.maker.rar

bunu indirin ve bilgisayarınıza programı kurun sonrasında
klasör içindeki iphonerintonemaker.exe yi program files içindeki ringtone maker içine kopyalayın burada aynısından var deiştirelimmi die soracak windows siz OK diyin

( kısaca var oldugunu biliyoruzda o bizden para istiyor bununla değiştireceğizki bu bizden para istemesin kardeşim diyeceğiz )

sonra programı paralı almış gibi programı açın sol alt köşede lisans işlemlerine girin ve bu

kısmına aklınıza gelen herhangi bişey yazın ok diyin kabul edecektir...

zaten program çok basit onuda kullana kullana ögrenirsiniz şarkının istediğiniz kısmını alıp ringtone olarak yaparsınzı saha sonra itunes ile telefona atarsınız bu kadar basit güle güle kullanın..

kısa bi üyelik işlemi tamamlayıp teşekkür ederseniz ne mutlu
https://teknomania.yetkin-forum.com

IPhone Zil Sesi atama nasıl yapılır?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iPhone Video Recorder
» iphone video recorder