TeknoMania Bilişim Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Microsoft: Windows 7, Ocak 2010'da geliyor

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Microsoft: Windows 7, Ocak 2010'da geliyor Empty
MesajKonu: Microsoft: Windows 7, Ocak 2010'da geliyor   Microsoft: Windows 7, Ocak 2010'da geliyor Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:58 pm

Microsoft başkan yardımcısı Bill Veght, yeni Windows işletim sisteminin çıkış tarihini açıkladı.

Microsoft başkan yardımcılarından Bill Veghte’nin Microsoft müşterilerine gönderdiği bir mektuba göre Microsoft, Windows 7’yi Ocak 2010’da piyasaya çıkartacak. Kurumsal ve ticari müşterilere gönderilen mektup, Microsoft’un web sitesinde de yayınlanacak. Gönderilen mektupta yeni işletim sisteminin Windows Vista’yı piyasaya çıkışından yaklaşık üç sene sonra sunmayı planladıkları belirtildi.
Vista yavaş yavaş hız kazanıyor ancak halen değerlendirmelerde beklenileni getirmediğine vurgu yapılıyor. Veghte ayrıca Vista’nın piyasaya çıkmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkan bir probleme, uygulama uyumluluğuyla ilgili endişelere de değiniyor. Açıklamasında, Windows 7’nin Windows Vista ile aynı çekirdek mimariyle geliştirileceğini, dolayısıyla Windows Vista’ya yapılan yatırımarın Windows 7 için de geçerli olacağını ifade ediyor. “Hedefimiz Windows Vista’dan Windows 7’ye geçiş sürecinin basit olmasını sağlamak”, açıklaması yer alıyor mektupta.
https://teknomania.yetkin-forum.com

Microsoft: Windows 7, Ocak 2010'da geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows'u kapatma